TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit tweede seizoen van Snackmasters gaan opnieuw tien chef-koks de strijd met elkaar aan in een bloedstollende competitie. Wie slaagt erin een iconische snack die we allemaal kennen - als de Liga-koeken of een kaassoufflé - zo exact mogelijk na te maken?
De competitieve chefs zetten in ieder geval alles op alles om vanuit hun kennis, ervaring, smaak en gevoel het fabrieksproces te evenaren en onder flinke tijdsdruk het geheim van de snack te kraken. De chef waarvan zijn of haar snack het dichtst bij het origineel in de buurt komt, stoot door naar de volgende ronde. Dit wordt bepaald door een team bestaande uit de makers van de snack en Miljuschka Witzenhausen.
De chefs die het dit seizoen aandurven, zijn opnieuw niet de minste. Het zijn Mario Ridder, Juliën van Loo, Onno Kokmeijer, Schilo van Coevorden, Jeroen en Marleen Brouwer, Levi Bunt en Mike Tsang, Michiel van der Eerde en Jonathan Zandbergen. Dit jaar was de winst voor Ron Blaauw.
Het nieuwe seizoen Snackmasters is vanaf 5 januari 2022 elke woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
NET5 lanceert Buzz: een nieuw programma met Iris Enthoven, Wiesje Hillen en een vast panel
12:51Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid