TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit tweede seizoen van Snackmasters gaan opnieuw tien chef-koks de strijd met elkaar aan in een bloedstollende competitie. Wie slaagt erin een iconische snack die we allemaal kennen - als de Liga-koeken of een kaassoufflé - zo exact mogelijk na te maken?
De competitieve chefs zetten in ieder geval alles op alles om vanuit hun kennis, ervaring, smaak en gevoel het fabrieksproces te evenaren en onder flinke tijdsdruk het geheim van de snack te kraken. De chef waarvan zijn of haar snack het dichtst bij het origineel in de buurt komt, stoot door naar de volgende ronde. Dit wordt bepaald door een team bestaande uit de makers van de snack en Miljuschka Witzenhausen.
De chefs die het dit seizoen aandurven, zijn opnieuw niet de minste. Het zijn Mario Ridder, Juliën van Loo, Onno Kokmeijer, Schilo van Coevorden, Jeroen en Marleen Brouwer, Levi Bunt en Mike Tsang, Michiel van der Eerde en Jonathan Zandbergen. Dit jaar was de winst voor Ron Blaauw.
Het nieuwe seizoen Snackmasters is vanaf 5 januari 2022 elke woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen