TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Evan Spiegel, de oprichter en CEO van de populaire app Snapchat, is te gast in College tour. De Amerikaanse miljardair zal zijn opwachting maken een speciale uitzending van het programma.
De Snapchat-eindbaas gaat in gesprek met Twan Huys over uiteraard het ongekende succes van de app zelf, het veranderende medialandschap, de toekomst van televisie, de invloed van sociale media en het maken van originele content. De speciale uitzending is vanwege de NPO-viering van zeventig jaar Nederlandse televisie.
College tour-presentator Twan Huys vertelt over de komst van Spiegel: “Evan Spiegel stond al jaren op onze radar. Hij past in het rijtje Bill Gates, Mark Zuckerberg en Steve Jobs. Met Spiegel hebben we de ideale gast voor deze speciale aflevering van College tour.”
De Snapchat-oprichter werd op zijn 25e, in 2014, de jongste selfmade-miljardair ter wereld. Zijn vermogen wordt nu geschat op 13,2 miljard dollar.
De uitzending met Evan Spiegel is maandag 4 oktober om 20:35 uur te zien op NPO 2.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'