TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op dat moment wist Henk Schiffmacher nog niet om welke film het ging.
"Ik was gecast voor de rol van een Amerikaanse soldaat in de Filipijnen," onthulde Henk gisteravond in De Slimste Mens. "Maar ik had in Manilla verkering met een juffrouw die ze 'de generaal' noemden. Die had mij een vervelende ziekte geleverd." Henk moest naar een ziekenhuis in Singapore voor een penicillinekuur, wat ervoor zorgde dat zijn filmrol niet doorging. "Ik heb met mijn eigen lul mijn filmcarrière beëindigd", aldus Henk.
Pas later besefte Henk dat het om een rol in de legendarische klassieker Apocalypse Now ging, geregisseerd door Francis Ford Coppola. De film vertelt het verhaal van een speciaal agent (Martin Sheen) die naar de jungle wordt gestuurd om een legerofficier (Marlon Brando) te vermoorden.
Henk Schiffmacher moest De Slimste Mens helaas verlaten. Een nieuwe aflevering is vanavond om 20.30 uur te zien op NPO1.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers