TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zijn miljoenen Amerikanen die drugs gebruiken. Tegenwoordig gaat het dan veelal om cannabis, dat in veel staten gelegaliseerd is, en om verslavende opiaten. In de jaren 90 was de partydrug xtc heel geliefd bij de uitgaande jeugd. Er viel zoveel geld mee te verdienen dat er in die tijd in Phoenix, Arizona een ware drugsoorlog gaande was tussen elkaar beconcurrerende drugsbendes.
Oud-beurshandelaar ‘English Shaun’ had de xtc-markt aanvankelijk in handen, maar hij moest zijn afzetgebied verdedigen tegen Gerard Gravano, de zoon van de New Yorkse maffiabaas Salvatore Gravano.
De documentaire Sons of Ecstasy geeft een beeld van de xtc-cultuur in die jaren en laat nu, dertig jaar later, diverse betrokkenen aan het woord, die voor het eerst hun verhaal vertellen.
Sons of Ecstasy zie je op zaterdag 18 oktober 2025 om 20:30 uur op Discovery Channel.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'