TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
in Jinek vertelde hij openhartig over de ziekte, over zijn uitgekomen boek en zijn tijd bij het NOS Journaal. Fresen ging ook in op alle media-aandacht die er ontstond naar aanleiding van het nieuws dat hij gaat stoppen bij het NOS Journaal en het feit dat hij kampt met prostaatkanker. "Er werd over mij gesproken alsof ik al bijna dood was", aldus de politiek-duider.
In Jinek vertelde Fresen dat hij zich goed voelt en al jaren weet dat hij kampt met de ziekte. "Ik voel me kerngezond en er is nog volop perspectief." Volgens Fresen is er in de berichtgeving niet zorgvuldig omgesprongen met de feiten.
De redactie van Jinek had een verrassing voor Fresen: een eigen LuckyTV-filmpje. Bekijk het hier.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek