TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tensen is al vanaf de allereerste uitzending de presentatrice van het populaire programma, dat eerder bij de TROS, KRO-NCRV en op de tv-zender Tien te zien was. Sinds 2019 huisvest RTL4 Caroline en haar deelnemers opnieuw, nadat dat van 2007-2009 ook al het geval was.
25 jaar Eén tegen 100 dus, hoeveel duizenden vragen zullen er al wel niet voorbij gekomen zijn? En hoeveel spelers zijn er al wel niet weggespeeld? Veel, dat is een ding wat zeker is. En er gaan er in ieder geval nog een aantal volgen want Caroline gaat binnenkort de nieuwe reeks van haar RTL-hit opnemen.
De voorwaarden voor deelname waren streng dit seizoen: iedereen die meedoet moet tijdens de draaidagen 25 jaar zijn of het later dat jaar nog worden. De kandidatenoproep gold dan ook alleen voor mensen geboren tussen 22 april 1999 en 31 december 2000.
Postcode Loterij Een Tegen 100 is vanaf 27 april elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?