TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tensen is al vanaf de allereerste uitzending de presentatrice van het populaire programma, dat eerder bij de TROS, KRO-NCRV en op de tv-zender Tien te zien was. Sinds 2019 huisvest RTL4 Caroline en haar deelnemers opnieuw, nadat dat van 2007-2009 ook al het geval was.
25 jaar Eén tegen 100 dus, hoeveel duizenden vragen zullen er al wel niet voorbij gekomen zijn? En hoeveel spelers zijn er al wel niet weggespeeld? Veel, dat is een ding wat zeker is. En er gaan er in ieder geval nog een aantal volgen want Caroline gaat binnenkort de nieuwe reeks van haar RTL-hit opnemen.
De voorwaarden voor deelname waren streng dit seizoen: iedereen die meedoet moet tijdens de draaidagen 25 jaar zijn of het later dat jaar nog worden. De kandidatenoproep gold dan ook alleen voor mensen geboren tussen 22 april 1999 en 31 december 2000.
Postcode Loterij Een Tegen 100 is vanaf 27 april elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning