TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tensen is al vanaf de allereerste uitzending de presentatrice van het populaire programma, dat eerder bij de TROS, KRO-NCRV en op de tv-zender Tien te zien was. Sinds 2019 huisvest RTL4 Caroline en haar deelnemers opnieuw, nadat dat van 2007-2009 ook al het geval was.
25 jaar Eén tegen 100 dus, hoeveel duizenden vragen zullen er al wel niet voorbij gekomen zijn? En hoeveel spelers zijn er al wel niet weggespeeld? Veel, dat is een ding wat zeker is. En er gaan er in ieder geval nog een aantal volgen want Caroline gaat binnenkort de nieuwe reeks van haar RTL-hit opnemen.
De voorwaarden voor deelname waren streng dit seizoen: iedereen die meedoet moet tijdens de draaidagen 25 jaar zijn of het later dat jaar nog worden. De kandidatenoproep gold dan ook alleen voor mensen geboren tussen 22 april 1999 en 31 december 2000.
Postcode Loterij Een Tegen 100 is vanaf 27 april elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde