TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tensen is al vanaf de allereerste uitzending de presentatrice van het populaire programma, dat eerder bij de TROS, KRO-NCRV en op de tv-zender Tien te zien was. Sinds 2019 huisvest RTL4 Caroline en haar deelnemers opnieuw, nadat dat van 2007-2009 ook al het geval was.
25 jaar Eén tegen 100 dus, hoeveel duizenden vragen zullen er al wel niet voorbij gekomen zijn? En hoeveel spelers zijn er al wel niet weggespeeld? Veel, dat is een ding wat zeker is. En er gaan er in ieder geval nog een aantal volgen want Caroline gaat binnenkort de nieuwe reeks van haar RTL-hit opnemen.
De voorwaarden voor deelname waren streng dit seizoen: iedereen die meedoet moet tijdens de draaidagen 25 jaar zijn of het later dat jaar nog worden. De kandidatenoproep gold dan ook alleen voor mensen geboren tussen 22 april 1999 en 31 december 2000.
Postcode Loterij Een Tegen 100 is vanaf 27 april elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4
Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner
14:06No Way Back VIPS keert terug op televisie en dit is de startdatum
13:48Tunnelvisie met Thomas: 'Dit zou een hint kunnen zijn naar Sahil...'
13:46Dit is wanneer de nieuwe talkshow van Yvonne Coldeweijer van start gaat
12:31De Staatsloterijshow keert terug bij SBS6 met Hélène Hendriks als presentatrice