TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het spel gaat net zoals in de kroeg In elke aflevering strijden 5 teams van ieder 3 personen om de winst. De vijf afleveringswinnaars nemen het in de finale op 27 december tegen elkaar op. De uiteindelijke winnaar krijgt de MAX PubQuiz bokaal. De vragen die de teams om hun oren krijgen van Sybrand Niessen, zijn in de categorieën: geschiedenis, muziek, sport en eten & drinken.
Sybrand hoeft het niet alleen te doen, hij krijgt hulp van actrice Markoesa Hamer die vooral bekend is van de serie Dokter Deen. Om het nog gezelliger te maken is er livemuziek van de zeskoppige band Soulsix.
Omdat pubquizzen vooral leuk zijn wanneer je zelf kunt meespelen, heeft Omroep MAX een speciaal antwoordformulier dat je kunt downloaden via , zodat thuis meespelen nóg makkelijker wordt. Het antwoordformulier is te downloaden op www.maxvandaag.nl/maxpubquiz.
MAX PubQuiz, Vanaf vrijdag 11 oktober om 22.20 uur op NPO 1
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Dit zijn de geportretteerden in nieuw seizoen Volle Zalen
10:34Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'