TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uden wordt keihard geraakt door het coronavirus en het wordt zelfs aangemerkt als epicentrum van het virus in Nederland. Te gast aan tafel bij Jeroen Pauw en Fidan Ekiz zijn in elk geval burgemeester Henk Hellegers en Geert van den Enden, de directeur van ziekenhuis Bernhoven. Ook worden inwoners aan het woord gelaten die hun ervaringen met het coronavirus en de impact daarvan vertellen.
Op1 is sinds januari van dit jaar te zien bij NPO1, als opvolger van het gestopte Pauw en de naar RTL4 vertrokken Eva Jinek. Sinds maart, nadat het coronavirus al een tijdje zijn intrede had gedaan in Nederland, is de talkshow ook in het weekend van de partij. Op1 is dagelijks rond 22.15 uur te zien op NPO1.
Zondag gaat #Op1 naar #Uden, het epicentrum van de #coronacrisis in ons land. @JeroenPauw en @FidanEkiz praten met Udenaren over de impact van zes weken #coronavirus in deze hechte gemeenschap in het hart van Brabant. pic.twitter.com/ugBfSX5rYX — Op1 (@op1npo) April 17, 2020
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start