TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het NPO Radio 1-programma Spraakmakers liet Römer zijn licht schijnen op Marcel & Gijs dat vier weken geleden begon als onorthodox tv-experiment. De tv-kenner blijkt zeer te spreken over het resultaat.
De rechterhand van John de Mol omschrijft Marcel & Gijs als volgt: "Het is ontregelend, er gaat elke avond iets geks gebeuren. Het is een soort cabaret waarin zij de kunst van het beledigen op een hoger niveau brengen en ermee wegkomen. Ze nemen niets en niemand serieus: zichzelf niet, de gasten niet, de kijkers niet. Het is anders dan anders. Het doet mij denken aan Wim T. Schippers, en past in deze tijd. Het was een krankzinnig out-of-the-box-experiment. En een half miljoen mensen kijken daar graag naar."
Römer geeft ruiterlijk toe dat hij vooraf zijn twijfels had: "Ik had gedacht 'dat gaat niet werken, dit past niet bij SBS. Maar het overtreft alle verwachtingen die we hadden. Vooral het marktaandeel van 14 procent klinkt Talpa als muziek in de oren: "Dat is buitengewoon goed voor SBS in de zomer. Wat mij betreft komen ze komende zomer terug. Maar ik ga niet over de programmering."
De streamingtip van de week: One Battle After Another
14:03De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen