TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om een scène uit Chateau Meiland waarin Martien bij een woning in Wassenaar een fontein komt bekijken. Hij is dermate onder de indruk van het huis, dat hij aan de tuinman vraagt wat de woning moet kosten. Na wat overleg geeft hij daar antwoord op: 5,6 miljoen euro.
Dit stuk zat dus in de aflevering van maandag 25 september, die op de buis werd uitgezonden, maar ontbreekt nu in de aflevering als iemand deze wil terugkijken. Met een goede reden: "er bleek geen toestemming te zijn verleend door de eigenaren van het betreffende huis voor het filmen in de achtertuin van de woning", zo heeft een woordvoerder van Talpa aan RTL Boulevard laten weten.
En daarom: "wij hebben een fragment verwijderd uit de uitzending van Chateau Meiland van maandag 25 september."
Mysterie opgelost dus.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden