TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het werkdagelijkse praatprogramma werd twee maanden geleden groots aangekondigd, maar de uitbraak van het coronavirus gooit definitief roet in het eten.
De advertentiemarkt is behoorlijk ingestort: momenteel haalt Talpa slechts zo'n kleine 20 procent aan de verwachte inkomsten uit reclameblokken. Er is veel minder geld, dus moet op alle fronten stevig bezuinigd worden. Gordon onthulde bij Radio Veronica dat zijn talkshow er ook aan moet geloven.
Gordon baalde, maar bleef er nuchter onder: "Ik kreeg van de week te horen dat het ook niet meer doorgaat, omdat het een heel kostbaar programma is met dertig man redactie. Dat kan gewoon niet meer. Ik weet dat ze aan het kijken waren om het wekelijks te doen, dus dat het één keer per week komt. Dat is voor zo’n productie natuurlijk helemaal niet rendabel denk ik."
Sowieso ligt het televisiewerk voor Gordon behoorlijk stil tijdens de crisis: "Ik maak me wel zorgen. Ik heb ook dat 100 jaar jong wat een groot succes is, maar ik kan nu natuurlijk niet bij die oudjes langs. Het wordt herhaald vanaf 20 mei, dat vind ik wel heel leuk."
Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'