TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als negentienjarige vond Rob Kemps op een ochtend een boek op tafel: Laat me niet alleen van Jacques Brel met liedteksten, vertalingen en een cd. Het was een cadeau van zijn - gereserveerde - vader als blijk van trots voor zijn zoon. Kemps had al een sluimerende liefde voor de liedjes van Brel en zong wel eens iets uit zijn repertoire in de kroeg, maar door dit boek raakte hij helemaal in vuur en vlam.
In deze Te Mooi voor Woorden vertelt Kemps over zijn liefde voor zanger en componist Jacques Brel (1929-1978) uit Schaarbeek (België) die in de jaren 60 wereldberoemd was. De entertainer gaat nader in op alle facetten van het gevoelige nummer 'Een vriend zien huilen kan ik niet': de geschiedenis, de klanken, de woordkeuze en de betekenis ervan.
Benieuwd? Deze aflevering van Te Mooi voor Woorden is op dinsdag 5 december vanaf 16:37 uur te zien bij MAX op NPO1.
Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg
08:26Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun
01:50Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'