TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen nacht was de Super Bowl te zien en zoals altijd was het weer één groot spektakel. Van een bloedstollende strijd tussen de Kansas City Chiefs en de San Francisco 49ers tot de halftime show van Usher. En die laatste willen we je zeker niet onthouden.
Grote kans dat je de halftime show gemist hebt, omdat het bij ons midden in de nacht was.
Na een enorm spannende strijd en zelfs een verlenging wisten de Kansas City Chiefs voor de tweede keer op rij de Super Bowl te pakken. Maar waar eigenlijk langer over nagepraat wordt is de halftime show die altijd wordt verzorgd door grote namen uit de muziekindustrie. Zo traden Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake, Beyoncé en Lady Gaga al eerder op. Dit jaar was het de beurt aan R&B legende Usher.
En dat was een mooie trip down memory lane.
De zanger heeft een repertoire waar je ‘u’ tegen zegt en de meest bekende hits kwamen uiteraard voorbij. Als grote verrassing dook Alicia Keys ook op en zongen ze hun grote hits My Boo en If I Ain’t Got You. Maar ook rappers Lil Jon en Ludacris maakten hun opwachting.
Bekijk hieronder het hele optreden terug.
I get why so many people didn’t like the HT show. Was it the best , no…
But I am & forever will be an RnB girlie, so personally I loved it. I’m here for the smooth moves, amazing vocals & all the vibes. #SuperBowl2024 #Halftimeshow2024
pic.twitter.com/wNVObMCibl — Anne Miller (@TidoteAnne) February 12, 2024
Partnerbijdrage
RTL werkt al aan nieuw seizoen De Verraders: opnamen dit najaar
11:44GTST-fans ontdekken hint in teaser zomercliff: 'Valentijn Sanders keert terug'
11:01Floris vertelt over zijn langdurige en fanatieke deelname aan De bondgenoten
09:55Dyantha Brooks over beslissing Suzan & Freek om weer op te treden: 'Getuigt van veerkracht'
09:52De TV van gisteren: Vroege zomerhitte speelt primetime programmering parten