TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze halve finale van The Headliner strijden de laatste acht acts voor een felbegeerde plek in de finale: Daan, Jorieke, Anouk Wolf, MICHA, SANN!E & Friends, STEAM SISTER, Nelis en Boukje. Ze hebben zich al door meerdere rondes geknokt, maar nu wordt het menens. Met slechts vier finaleplekken in het vooruitzicht moeten ze alles uit de kast halen om het publiek te overtuigen.
Waar de acts in de knock-outfase en kwartfinale nog lijnrecht tegenover elkaar stonden, wagen de acts zich ditmaal aan een solo-optreden. En elk optreden telt, want alleen de vier acts met het hoogste percentage aan het einde van de aflevering gaan door naar de grote live-finale.
Wat het extra spannend maakt, is dat de teams van Nick Schilder & Typhoon en Jacqueline Govaert en Kraantje Pappie nu precies gelijk staan met elk vier acts. De grote vraag is dus ook: welk team houdt het meeste talent over voor de finale?
The Headliner zie je iedere vrijdagavond om 20:00 uur op RTL 4. De halve finale staat gepland voor vrijdag 14 maart 2025.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten