TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Enkele kandidaten van deze editie van The Voice of Holland vroegen zich de laatste weken al hardop af hoe het moet met de rest van hun carrière. Als deelnemer van de talentenjacht wordt het ze verboden om muziek uit te brengen, commerciële deals aan te gaan en op te treden.
Nu zijn dat geen activiteiten die voor iedere deelnemer zijn weggelegd, maar een aantal van de talenten zou toch wel eens op een braderie aan willen treden. Daar was tot nu toe geen zicht op omdat The Voice voor onbepaalde tijd van de buis is gehaald na het seksueel overschrijdende gedrag van sommige werknemers.
Waarschijnlijk gaan we het restant van dit seizoen nooit meer zien en daarom heeft ITV alle kandidaten een mail gestuurd met het bericht dat hun contract verruimd wordt en dat ze mogen optreden en muziek uitbrengen zoveel als ze maar willen.
De deelnemers blijven wel gebonden aan de geheimhoudingsplicht. Ze mogen niets zeggen over de uitzendingen die we nog niet gezien hebben.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'