TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rob Kemps beleefde vorig jaar zijn presentatiedebuut bij SBS 6 met The Wheel, maar na één seizoen wordt de stekker er alweer uitgetrokken. Dat maakte Shownieuws gisteravond bekend.
In The Wheel, afkomstig van de BBC, moesten drie kandidaten met hulp van zeven bekende Nederlanders strijden om een rijkgevulde pot. De spelshow had vorig jaar de grote zaterdagavondshow moeten worden op SBS, maar met de week liepen de kijkcijfers terug. Dus voor SBS de reden om er geen tweede seizoen aan vast te plakken.
Rob komt gelukkig niet meteen zonder klussen te zitten, want dinsdag werd bekendgemaakt dat hij vanaf 3 september het stokje overneemt van Linda de Mol en Ik Hou van Holland gaat presenteren. Het is voor Rob alleen wel een eenmalig uitstapje, want zodra het kan keert Linda weer terug als vaste presentatrice van de spelshow.
De Snollebollekes-zanger gaf aan het een ‘enorme eer’ te vinden dat hij Ik Hou van Holland mag presenteren. "We gaan er een fantastisch seizoen van maken. Ik kan niet wachten!"
Ondanks dat The Wheel dus niet terugkeert, heeft SBS met Ik Hou van Holland nog steeds een grote zaterdagavondshow in handen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage