TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Der Theo van Theo Maasen krijgt een ander tijdslot bij BNNVARA. Het nieuwe programma van de cabaretier is van primetime naar zaterdagavond laat verplaatst. De NPO en BNNVARA zijn gezamenlijk van mening dat Der Theo op het nieuwe uitzendmoment beter tot zijn recht komt.
De zesdelige serie Der Theo, over de verschillen tussen de Nederlandse en Duitse cultuur, zou oorspronkelijk op 3 mei van start gaan waardoor deze voor het EK voetbal, dat op vrijdag 14 juni aanvangt, afgelopen zou zijn. Nu heeft de omroep besloten de eerste uitzending op zaterdag 18 mei uit te zenden.
In Der Theo reist de cabaretier naar onze Oosterburen om op humorvolle wijze te onderzoeken waarom Duitsland Nederland op meerdere vlakken aftroeft, zoals bij het voetbal, bier brouwen en auto’s bouwen.
Het veranderen van het tijdslot is een nieuwe tegenslag voor Maassen. Eerder werd bekend dat de cabaretier zich terugtrok als presentator van Zomergasten. “Vooral pijnlijk omdat er geen vakinhoudelijke reden is, maar valse berichten uit de roddelpers de oorzaak zijn”, stelde Maassen destijds over de beweringen dat hij zich schuldig zou hebben gemaakt aan huiselijk geweld.
Der Theo is vanaf zaterdag 18 mei om 22.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers