TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na experimenten om het brein te prikkelen gaat het nu om het fysieke aspect. In de vijfde week van Tieners tegen Kwalen gaan de ouderen en jongeren bewegen. Activiteitenbegeleider Remy heeft een dansworkshop geregeld met een choreograaf.
De jongeren zijn daar niet meteen voor te porren. Tijdens de workshop worden ze gefilmd, maar dat is wat anders dan zelf een dansje maken op TikTok. De senioren daarentegen zijn enthousiast over de opdracht en tonen goede resultaten.
De onderlinge band tussen jong en oud wordt door alle gezamenlijke bezigheden steeds sterker. Malika gaat op stap met Sarie, allebei houden ze van winkelen. Ab en Colin blijken ondanks het grote leeftijdsverschil ook dezelfde interesses te hebben. Samen gaan ze in een vliegsimulator.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 11 september vanaf 21:25 uur bij MAX op NPO 1.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten