TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo’n twintigduizend kinderen in Nederland lijden aan een spierziekte. Alledaagse dingen, zoals lopen, tandenpoetsen of zelfs ademhalen zijn voor hen een enorme uitdaging. Reden voor Tijd voor MAX om een uitzending te wijden aan spierziekten bij kinderen.
Zora (3) heeft een progressieve spierziekte. Haar hart en longen gaan steeds verder achteruit en een longontsteking ligt constant op de loer. Prof. dr. Ludo van der Pol weet hoe gevaarlijk dit is. Hij vertelt dat lucht letterlijk van levensbelang is voor de zieke kinderen.
Ook Truus en Louis van Gaal schuiven aan. Zij zijn ereambassadeurs van Spieren voor Spieren, dat ruim 25 jaar geleden is opgezet toen het Nederlands elftal besloot hun gezonde spieren in te zetten voor kinderen met zieke spieren.
Deze speciale thema-uitzending van Tijd voor MAX is op maandag 28 april 2025 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?
07:33Dit programma vervangt Taskmaster op RTL 4
07:12De TV van gisteren: Kijkers genieten van spannende race in Race across the World