TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Willem Wever worden ingezonden vragen van kinderen behandeld. "Kinderen hebben altijd een rijke fantasie en dat maakt het juist zo leuk om samen met hen op onderzoek te gaan en antwoord te krijgen op hun vraag. Daarnaast steek ik er zelf ook nog wat van op", zegt Tim.
Da Graça keek vroeger zelf al naar het programma, dat inmiddels 25 jaar bestaat. "Om aan de hand van de mooie, inventieve vragen van kinderen op onderzoek uit te mogen gaan en een informatief programma te maken, is echt een fantastische ervaring", zegt de nieuwbakken presentator.
Senders is vooral bekend van de programma's Streetlab, Betreden op Eigen Risico en de YouTube-serie Op avontuur met de opa van Tim, waarin hij op stap gaat met zijn alleenstaande opa Frits. Da Graça is vooral bekend als stand-upcomedian met zijn show Wakker. Ook is Edson een van de gezichten van het MTV-programma Ridiculousness en was hij het afgelopen jaar deelnemer aan De slimste mens. Edson schopte het tot de finaleweek.
De nieuwe reeks van Willem Wever is vanaf zondag 15 september om 10.05 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO Zapp.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026