TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Willem Wever worden ingezonden vragen van kinderen behandeld. "Kinderen hebben altijd een rijke fantasie en dat maakt het juist zo leuk om samen met hen op onderzoek te gaan en antwoord te krijgen op hun vraag. Daarnaast steek ik er zelf ook nog wat van op", zegt Tim.
Da Graça keek vroeger zelf al naar het programma, dat inmiddels 25 jaar bestaat. "Om aan de hand van de mooie, inventieve vragen van kinderen op onderzoek uit te mogen gaan en een informatief programma te maken, is echt een fantastische ervaring", zegt de nieuwbakken presentator.
Senders is vooral bekend van de programma's Streetlab, Betreden op Eigen Risico en de YouTube-serie Op avontuur met de opa van Tim, waarin hij op stap gaat met zijn alleenstaande opa Frits. Da Graça is vooral bekend als stand-upcomedian met zijn show Wakker. Ook is Edson een van de gezichten van het MTV-programma Ridiculousness en was hij het afgelopen jaar deelnemer aan De slimste mens. Edson schopte het tot de finaleweek.
De nieuwe reeks van Willem Wever is vanaf zondag 15 september om 10.05 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO Zapp.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'