TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rachel blijft de gemoederen bezig houden
Rachel Hazes ligt flink onder vuur sinds ze de artiestennaam van haar zoon André af wil pakken. Dat resulteert er onder andere in dat die niets meer met haar te maken wil hebben en zich inmiddels zelfs een soort van wees voelt, zo vertelde de zanger afgelopen weekend bij Shownieuws.
Het fragment, waarin André ook aangeeft zijn moeder niet meer zijn moeder te willen noemen, werd zondagavond besproken bij BEAU en zowel Marc-Marie Huijbregts als Tina Nijkamp vonden daar duidelijk wat van.
Marc-Marie snapt echt helemaal niets van het gedrag van Rachel ('Ik kan niet in haar hoofd komen') en daarin vindt hij de mediavolger duidelijk aan zijn zijde: 'Blijkbaar is ze de weg kwijt, want anders doe je dit volgens mij niet', aldus Nijkamp. Duidelijke taal.
BEAU op zondag is iedere zondag om 22:25 uur te zien op RTL4
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater