TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rachel blijft de gemoederen bezig houden
Rachel Hazes ligt flink onder vuur sinds ze de artiestennaam van haar zoon André af wil pakken. Dat resulteert er onder andere in dat die niets meer met haar te maken wil hebben en zich inmiddels zelfs een soort van wees voelt, zo vertelde de zanger afgelopen weekend bij Shownieuws.
Het fragment, waarin André ook aangeeft zijn moeder niet meer zijn moeder te willen noemen, werd zondagavond besproken bij BEAU en zowel Marc-Marie Huijbregts als Tina Nijkamp vonden daar duidelijk wat van.
Marc-Marie snapt echt helemaal niets van het gedrag van Rachel ('Ik kan niet in haar hoofd komen') en daarin vindt hij de mediavolger duidelijk aan zijn zijde: 'Blijkbaar is ze de weg kwijt, want anders doe je dit volgens mij niet', aldus Nijkamp. Duidelijke taal.
BEAU op zondag is iedere zondag om 22:25 uur te zien op RTL4
Alles wat je moet weten over De Tijd voor MAX Oudejaarsshow
13:35Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen wordt verwacht
13:08Gooische Vrouwen: zo zag je Linda de Mol, Lies Visschedijk en Tjitske Reidinga nog nooit
12:40De Hanslers: Monique weet niet wat ze zit, 'Dit is bizar'
12:09Tunnelvisie met Thomas: Alle hints naar Merel, Nathan en Loes op een rij