TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tooske scoorde in de bewuste aflevering zelfs twee tienen van de juryleden die lovend waren over haar dans met partner Glenn Feddema. Maar het publiek besliste anders.
Ironisch genoeg kon juist tv-kijkend Nederland niet geloven dat Tooske naar huis moest. Online ontstond grote ophef over de uitslag. Met merkbare verontwaardiging kondigden veel tweetende kijkers aan het toch al matig bekeken RTL-programma voortaan links te laten liggen.
In een persverklaring aan het AD laat een woordvoerder van de zender weten dat er niets onbehoorlijks is gebeurd: "Ondanks de fantastische performance van Tooske en Glenn, hebben zij van de kijker minder stemmen gekregen dan de rest van de deelnemers waardoor zij gisteren hun laatste dans hebben laten zien tijdens de zesde liveshow. Helaas kunnen wij hier niets aan veranderen."
Daags later reageert Tooske zelf op haar uitschakeling. Ze voelt zich gesteund door de honderden berichten die ze via app, mail of social media gekregen heeft en schrijft moedig "I will survive". Toch voegt ze er aan toe oprecht heel verdrietig te zijn door het feit dat ze er uit ligt: "De afgelopen maanden heb ik met ziel en zaligheid getraind en gelachen met de beste en liefste Glenn en wat had ik graag met hem in de finale gestaan."
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
