TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds 2010 biedt instituut Beeld en Geluid de mogelijkheid mee te kijken tijdens de Top 2000. Vorig jaar deden zo'n 31.000 mensen dit, maar volgens een woordvoerder van de instelling gaat dit record ruimschoots verbroken worden.
De kroeg biedt plaats aan 150 mensen, dat betekent dat er geregeld gewisseld moet worden om iedereen de kans te geven een drankje te doen, mee te deinen op de muziek en te zwaaien naar het thuisfront. Online waren de toegangskaarten in rap tempo uitverkocht en ook aan de deur blijken de tickets niet aan te slepen.
Volgens de woordvoerder van Beeld en Geluid voldoet de Top 2000 aan een behoefte: "Het is vakantie. Mensen hebben zin het huis uit te gaan, ze komen met het hele gezin, van 0 tot 80 jaar, van baby tot oma. Op het terrein is ook een speciale tent, waar extra activiteiten zijn. DJ’s spelen bijvoorbeeld pubkwissen met het wachtende publiek."
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’