TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds 2010 biedt instituut Beeld en Geluid de mogelijkheid mee te kijken tijdens de Top 2000. Vorig jaar deden zo'n 31.000 mensen dit, maar volgens een woordvoerder van de instelling gaat dit record ruimschoots verbroken worden.
De kroeg biedt plaats aan 150 mensen, dat betekent dat er geregeld gewisseld moet worden om iedereen de kans te geven een drankje te doen, mee te deinen op de muziek en te zwaaien naar het thuisfront. Online waren de toegangskaarten in rap tempo uitverkocht en ook aan de deur blijken de tickets niet aan te slepen.
Volgens de woordvoerder van Beeld en Geluid voldoet de Top 2000 aan een behoefte: "Het is vakantie. Mensen hebben zin het huis uit te gaan, ze komen met het hele gezin, van 0 tot 80 jaar, van baby tot oma. Op het terrein is ook een speciale tent, waar extra activiteiten zijn. DJ’s spelen bijvoorbeeld pubkwissen met het wachtende publiek."
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen