TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de havenstad bezocht Hammond het grootste containerschip ter wereld, zo is te zien in een trailer. De uitzendingen van het techniekprogramma starten begin volgend jaar, kondigt Discovery aan. "Ik kan niet wachten om deze grote voorbeelden van techniek nader te onderzoeken. Ik ben gek op techniek en op de wetenschap erachter. En hoe groter hoe beter. Het programma zit boordevol feiten en vol met fun."
Naast de haven in Rotterdam reist Hammond onder meer naar de langste ondergrondse treintunnel ter wereld, die in Zwitserland staat. De Gotthard-Basistunnel heeft een lengte van 57.104 meter.
Naast Top Gear, waar hij van 2002 tot 2015 voor werkte, maakte Hammond ook programma's als The Grand Tour en Brainiac: Science Abuse. In The Grand Tour crashte de Brit. Hij sloeg over de kop en de auto waarin hij zat ontplofte, maar de presentator kon zich daarna nog in veiligheid brengen.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel