TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de havenstad bezocht Hammond het grootste containerschip ter wereld, zo is te zien in een trailer. De uitzendingen van het techniekprogramma starten begin volgend jaar, kondigt Discovery aan. "Ik kan niet wachten om deze grote voorbeelden van techniek nader te onderzoeken. Ik ben gek op techniek en op de wetenschap erachter. En hoe groter hoe beter. Het programma zit boordevol feiten en vol met fun."
Naast de haven in Rotterdam reist Hammond onder meer naar de langste ondergrondse treintunnel ter wereld, die in Zwitserland staat. De Gotthard-Basistunnel heeft een lengte van 57.104 meter.
Naast Top Gear, waar hij van 2002 tot 2015 voor werkte, maakte Hammond ook programma's als The Grand Tour en Brainiac: Science Abuse. In The Grand Tour crashte de Brit. Hij sloeg over de kop en de auto waarin hij zat ontplofte, maar de presentator kon zich daarna nog in veiligheid brengen.
Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'
15:15Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico
14:58Deze bekende actrice verlaat GTST
14:21Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'