TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de havenstad bezocht Hammond het grootste containerschip ter wereld, zo is te zien in een trailer. De uitzendingen van het techniekprogramma starten begin volgend jaar, kondigt Discovery aan. "Ik kan niet wachten om deze grote voorbeelden van techniek nader te onderzoeken. Ik ben gek op techniek en op de wetenschap erachter. En hoe groter hoe beter. Het programma zit boordevol feiten en vol met fun."
Naast de haven in Rotterdam reist Hammond onder meer naar de langste ondergrondse treintunnel ter wereld, die in Zwitserland staat. De Gotthard-Basistunnel heeft een lengte van 57.104 meter.
Naast Top Gear, waar hij van 2002 tot 2015 voor werkte, maakte Hammond ook programma's als The Grand Tour en Brainiac: Science Abuse. In The Grand Tour crashte de Brit. Hij sloeg over de kop en de auto waarin hij zat ontplofte, maar de presentator kon zich daarna nog in veiligheid brengen.
Waar is de documentaire De Instagram Moord te zien en waar gaat het over?
13:08De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!