TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de havenstad bezocht Hammond het grootste containerschip ter wereld, zo is te zien in een trailer. De uitzendingen van het techniekprogramma starten begin volgend jaar, kondigt Discovery aan. "Ik kan niet wachten om deze grote voorbeelden van techniek nader te onderzoeken. Ik ben gek op techniek en op de wetenschap erachter. En hoe groter hoe beter. Het programma zit boordevol feiten en vol met fun."
Naast de haven in Rotterdam reist Hammond onder meer naar de langste ondergrondse treintunnel ter wereld, die in Zwitserland staat. De Gotthard-Basistunnel heeft een lengte van 57.104 meter.
Naast Top Gear, waar hij van 2002 tot 2015 voor werkte, maakte Hammond ook programma's als The Grand Tour en Brainiac: Science Abuse. In The Grand Tour crashte de Brit. Hij sloeg over de kop en de auto waarin hij zat ontplofte, maar de presentator kon zich daarna nog in veiligheid brengen.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen