TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een aantal jongen mannen uit Hilversum zit al vast, maar nog lang niet alles is opgelost rondom de mishandeling. Ook nog niet alle getuigen hebben zich gemeld. De politie heeft beelden van getuigen die mogelijk belangrijke informatie hebben.
De vader van de 27-jarige Carlo deelt in Opsporing Verzocht eenmalig zijn verhaal. Hij vertelt vooral hoe Carlo zich verheugde op de vriendentrip en hoe hij klaar was voor een volgende stap met zijn vriendin. Vader en moeder Heuvelman zagen hun kind pas voor het eerst weer toen hij in een diepe coma in het ziekenhuis lag.
Het doel is dus om getuigen te vinden en alle filmpjes van de mishandeling in handen krijgen. Vader Heuvelman: "Het is geen snitchen. Dit is geen winkeldiefstal, dit is iets onmenselijks''.
Opsporing Verzocht, dinsdag om 21.20 uur op NPO 1
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen