TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de periode dat Kees van Kooten en Wim de Bie actief waren op televisie bedachten ze tientallen excentrieke personages. In de compilatieserie Van Kooten en De Bie: Toen Werd Nu duidt oud-politicus Maarten van Poelgeest dit keer de leukste sketches rond het thema wonen.
Daaruit blijkt dat een dak boven je hoofd geen garantie is in de wereld van het Simplisties Verbond. Zo zwerft De Vieze Man (Van Kooten) overdag door de straten en trekt hij zich terug op de vuilnisbelt, waar ook de zonderlinge kluizenaar Walter de Rochebrune (De Bie) blijkt te wonen.
En dan is er nog Dirk (opnieuw De Bie), een goedgeluimde dakloze alcoholist die voorstelt dat de bewoners van Juinen overdag hun garages openlaten, zodat de zwervers van het dorp er terechtkunnen.
Van Kooten En de Bie: Toen Werd Nu is op vrijdag 25 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland