TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ontwerpers Bertram Terpstra en Pauline Jorritsma gaan aan de slag met het design en interieur van een villa, van schets tot oplevering.
In een nieuwe serie afleveringen van Van Woonvilla naar Droomvilla komen alle aspecten van wonen aan bod. Presentatrice Marit van Bohemen bespreekt de nieuwste innovaties, trends en producten. Terpstra en Jorritsma zijn een stel en hebben een familiebedrijf met een aantal zaken. Ook zoon Bertram jr. is betrokken bij de onderneming.
Volgens Terpstra komt in deze drukke tijden waarin mensen steeds meer informatie moeten verwerken de nadruk meer op ontspanning te liggen. “Daar worden steeds meer huizen op ingericht, van eenvoudige zaken als meer lichtinval en slimmer ingedeelde ruimtes tot luxueuze badkamers.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: