TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer presenteerde Bananasplit van 2009 tot 2015 en is tijdens dit feestelijke jubileum dus weer van de partij. In zes afleveringen komen de beste fragmenten van de afgelopen 45 jaar voorbij.
Bananasplit is al op de buis sinds 1980. Het concept: mensen voor de gek houden met behulp van acteurs en alles filmen met verborgen camera's. Bekende en onbekende mensen werden zo door de jaren heden in het ootje genomen, in de eerste twintig jaar onder leiding van Ralph Inbar (deels samen met Patty Brard) en sinds 2004 met Frans Bauer.
Bananasplit is inmiddels al een kleine tien jaar niet meer op televisie, maar dat mag de pret voor een jubileumreeks niet drukken. Sterker nog: wij kijken nu al uit naar de heerlijke oude fragmenten waarin BN'ers op de hak worden genomen. Zeker nu we weten dat we maar liefst zes zaterdagavonden lang kunnen genieten van de nostalgie. Om alvast in de stemming te komen, delen we dan ook graag een klassieker met jullie: de wasstraat met (onder andere) Wolter Kroes.
45 Jaar Bananasplit met Frans Bauer is vanaf zaterdag 22 maart zes weken lang te zien om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO1.
We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'