TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer presenteerde Bananasplit van 2009 tot 2015 en is tijdens dit feestelijke jubileum dus weer van de partij. In zes afleveringen komen de beste fragmenten van de afgelopen 45 jaar voorbij.
Bananasplit is al op de buis sinds 1980. Het concept: mensen voor de gek houden met behulp van acteurs en alles filmen met verborgen camera's. Bekende en onbekende mensen werden zo door de jaren heden in het ootje genomen, in de eerste twintig jaar onder leiding van Ralph Inbar (deels samen met Patty Brard) en sinds 2004 met Frans Bauer.
Bananasplit is inmiddels al een kleine tien jaar niet meer op televisie, maar dat mag de pret voor een jubileumreeks niet drukken. Sterker nog: wij kijken nu al uit naar de heerlijke oude fragmenten waarin BN'ers op de hak worden genomen. Zeker nu we weten dat we maar liefst zes zaterdagavonden lang kunnen genieten van de nostalgie. Om alvast in de stemming te komen, delen we dan ook graag een klassieker met jullie: de wasstraat met (onder andere) Wolter Kroes.
45 Jaar Bananasplit met Frans Bauer is vanaf zaterdag 22 maart zes weken lang te zien om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO1.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los