TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van de kennisquiz The Connection, want het nieuwe seizoen is onderweg. De startdatum is bekend en het duurt niet lang meer!
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want dan gaat het nieuwe seizoen van start.
In The Connection spelen elke week drie bekende Nederlanders meerdere quizrondes met als doel om zoveel mogelijk juiste antwoorden te verzamelen. Al deze antwoorden hebben een connectie met elkaar. De finalist heeft in de superspannende finale de taak om de verbanden te leggen en het overkoepelende antwoord te vinden. Lukt het de finalist om de ultieme connectie te vinden? Dan wint deze kandidaat eeuwige roem en een trofee.
Nieuw aan dit seizoen is dat niet alleen de antwoorden een connectie met elkaar hebben, maar ook de deelnemers onderling. Zo zijn er teams van musicalsterren, sportverslaggevers en 3-op Reis-presentatoren te zien in het programma.
De kennisquiz wordt weer gepresenteerd door Patrick Lodiers. “Een hele aflevering eigenlijk maar opzoek naar één antwoord... Het lijkt zo simpel. Maar juist de kennis in combinatie met redeneren: daarvoor dienen alle registers van het brein geopend te worden. Ik wens de kandidaten veel plezier en succes. Maar ook zeker de kijkers thuis!'', aldus de presentator.
The Connection is vanaf zaterdag 14 september zeven weken lang om 21:25 uur bij BNNVARA op NPO 1 te zien.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan