TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van de kennisquiz The Connection, want het nieuwe seizoen is onderweg. De startdatum is bekend en het duurt niet lang meer!
Zet zaterdag 14 september maar in je agenda, want dan gaat het nieuwe seizoen van start.
In The Connection spelen elke week drie bekende Nederlanders meerdere quizrondes met als doel om zoveel mogelijk juiste antwoorden te verzamelen. Al deze antwoorden hebben een connectie met elkaar. De finalist heeft in de superspannende finale de taak om de verbanden te leggen en het overkoepelende antwoord te vinden. Lukt het de finalist om de ultieme connectie te vinden? Dan wint deze kandidaat eeuwige roem en een trofee.
Nieuw aan dit seizoen is dat niet alleen de antwoorden een connectie met elkaar hebben, maar ook de deelnemers onderling. Zo zijn er teams van musicalsterren, sportverslaggevers en 3-op Reis-presentatoren te zien in het programma.
De kennisquiz wordt weer gepresenteerd door Patrick Lodiers. “Een hele aflevering eigenlijk maar opzoek naar één antwoord... Het lijkt zo simpel. Maar juist de kennis in combinatie met redeneren: daarvoor dienen alle registers van het brein geopend te worden. Ik wens de kandidaten veel plezier en succes. Maar ook zeker de kijkers thuis!'', aldus de presentator.
The Connection is vanaf zaterdag 14 september zeven weken lang om 21:25 uur bij BNNVARA op NPO 1 te zien.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer