TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tussen 2010 en 2012 verzorgde Edwin Evers met zijn Edwin Evers Band de muzikale aankleding van The Voice of Holland. Vanaf 2014 nam Jeroen Rietbergen de muzikale leiding op zich.
Eind vorig jaar liet RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst weten dat The Voice of Holland definitief terugkeert in 2026. Vorige maand werd bekend dat de zoektocht naar nieuwe coaches is begonnen. Daar hopen we binnenkort meer van te horen, want voordat RTL overgaat tot het selecteren van deelnemers aan de competitie, worden de coaches bekendgemaakt, vertelde CEO van RTL Sven Sauvé.
Dat Jeroen Rietbergen terugkeert als bandleider bij The Voice of Holland lijkt uitgesloten, en daarom wordt er automatisch weer gekeken naar oud-bandleider Edwin Evers. Met zijn Edwin Evers Band tourt hij de afgelopen jaren langs alle theaters van Nederland, dus de band lijkt topfit voor een terugkeer naar Nederlands' grootste zangcompetitie. Edwin Evers zegt dat RTL mag bellen, zo liet hij woensdag weten aan RTL Boulevard, maar voorlopig heeft Evers nog een andere klus op de planning staan. De radiomaker maakt zaterdag zijn debuut als presentator van de nieuwe talentenjacht Talent Unplugged bij SBS6.
Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is
14:23Waar is de documentaire De Instagram Moord te zien en waar gaat het over?
13:08De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen