TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Videoland maakt het nieuws op zondag bekend met een video van RuPaul zelf op Instagram. “Vol trots kan ik vertellen dat mijn geliefde Drag Race naar Nederland komt. Met een gloednieuwe presentator en exclusief te zien bij Videoland. Binnenkort volgt meer informatie. Dus hou het in de gaten”, zegt de 59-jarige Amerikaan.
RuPaul’s Drag Race is sinds 2009 in Amerika op televisie. De talentenjacht voor dragqueens maakte daarna een uitstapje naar Thailand en Nederland wordt nu het tweede buitenlandse avontuur. Wie de presentatie in handen krijgt, wordt op een later moment bekendgemaakt.
RuPaul, een van de bekendste dragqueens van de wereld, bedacht het programma zelf en nam in Amerika zitting in de jury. Het programma werd daar onderscheiden met meerdere Emmy Awards.
Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA