TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ken jij dit programma nog?
Kroongetuige was in 2017 en 2018 te zien op RTL4. In dit programma reisden verschillende bekende Nederlanders, waaronder Loretta Schrijver, Frits Wester en Achmed Akkabi, onder begeleiding van presentatrice Monic Hendrickx af naar een afgelegen dorpje in Zweden. Daar zou volgens de verhaallijn een moord zijn gepleegd. Aan de hand van hints en aanwijzingen moesten ze ontdekken wat er precies was gebeurd en wie erbij betrokken was. Degene die wekelijks het slechtste proces-verbaal afleverde, moest het programma verlaten.
Het is overigens niet heel verwonderlijk dat RTL ervoor heeft gekozen om de afleveringen nu online te zetten. SBS6 kondigde namelijk vorige maand nog de komst van Moordfeest aan, een vrijwel identiek programma waarin zes BN'ers moeten ontrafelen wie de zevende BN'er heeft vermoord. In dit geval draait het echter om een bekende moordenaar die, volgens deelnemer Patrick Martens, 'ons allemaal bekend is'.
Mensen die deze aankondiging lazen, vroegen zich af of Kroongetuige nog een keer terug zou komen. Of er een nieuw seizoen komt, is nog onbekend. Maar in ieder geval zijn de eerste twee seizoenen nu wel beschikbaar bij Videoland.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien