TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ken jij dit programma nog?
Kroongetuige was in 2017 en 2018 te zien op RTL4. In dit programma reisden verschillende bekende Nederlanders, waaronder Loretta Schrijver, Frits Wester en Achmed Akkabi, onder begeleiding van presentatrice Monic Hendrickx af naar een afgelegen dorpje in Zweden. Daar zou volgens de verhaallijn een moord zijn gepleegd. Aan de hand van hints en aanwijzingen moesten ze ontdekken wat er precies was gebeurd en wie erbij betrokken was. Degene die wekelijks het slechtste proces-verbaal afleverde, moest het programma verlaten.
Het is overigens niet heel verwonderlijk dat RTL ervoor heeft gekozen om de afleveringen nu online te zetten. SBS6 kondigde namelijk vorige maand nog de komst van Moordfeest aan, een vrijwel identiek programma waarin zes BN'ers moeten ontrafelen wie de zevende BN'er heeft vermoord. In dit geval draait het echter om een bekende moordenaar die, volgens deelnemer Patrick Martens, 'ons allemaal bekend is'.
Mensen die deze aankondiging lazen, vroegen zich af of Kroongetuige nog een keer terug zou komen. Of er een nieuw seizoen komt, is nog onbekend. Maar in ieder geval zijn de eerste twee seizoenen nu wel beschikbaar bij Videoland.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back
14:41Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe