TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De thema’s van toen zijn de thema’s van nu geworden.
Er komt één grote compilatie-uitzending ter ere van het vijftig jarig bestaan, waarin een algemene selectie van de hoogtepunten van het Simplisties Verbond te zien is. Daarnaast komen er nog tien compilatie-uitzendingen genaamd Toen werd nu. Hierin kijkt steeds een andere deskundige terug op het actuele onderwerp van het iconische duo.
Er zijn verschillende onderwerpen die besproken werden toen en nog steeds actueel zijn: gender, privacy, oorlog, populisme en taalverloedering. Vijf van deze afleveringen zijn dit najaar te zien en vijf in het voorjaar van 2025. Er wordt thematisch gebruik gemaakt van scènes die het Simplisties Verbond tussen 1974 en 1998 maakte.
Van Kooten en De Bie: Vijftig jaar Simplisties Verbond is zondag 17 november om 20.20 uur te zien op NPO3. De eerste vijf afleveringen van Toen werd nu starten vanaf vrijdag 29 november om 20.25 uur ook op NPO3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)