TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De thema’s van toen zijn de thema’s van nu geworden.
Er komt één grote compilatie-uitzending ter ere van het vijftig jarig bestaan, waarin een algemene selectie van de hoogtepunten van het Simplisties Verbond te zien is. Daarnaast komen er nog tien compilatie-uitzendingen genaamd Toen werd nu. Hierin kijkt steeds een andere deskundige terug op het actuele onderwerp van het iconische duo.
Er zijn verschillende onderwerpen die besproken werden toen en nog steeds actueel zijn: gender, privacy, oorlog, populisme en taalverloedering. Vijf van deze afleveringen zijn dit najaar te zien en vijf in het voorjaar van 2025. Er wordt thematisch gebruik gemaakt van scènes die het Simplisties Verbond tussen 1974 en 1998 maakte.
Van Kooten en De Bie: Vijftig jaar Simplisties Verbond is zondag 17 november om 20.20 uur te zien op NPO3. De eerste vijf afleveringen van Toen werd nu starten vanaf vrijdag 29 november om 20.25 uur ook op NPO3.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'