TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De thema’s van toen zijn de thema’s van nu geworden.
Er komt één grote compilatie-uitzending ter ere van het vijftig jarig bestaan, waarin een algemene selectie van de hoogtepunten van het Simplisties Verbond te zien is. Daarnaast komen er nog tien compilatie-uitzendingen genaamd Toen werd nu. Hierin kijkt steeds een andere deskundige terug op het actuele onderwerp van het iconische duo.
Er zijn verschillende onderwerpen die besproken werden toen en nog steeds actueel zijn: gender, privacy, oorlog, populisme en taalverloedering. Vijf van deze afleveringen zijn dit najaar te zien en vijf in het voorjaar van 2025. Er wordt thematisch gebruik gemaakt van scènes die het Simplisties Verbond tussen 1974 en 1998 maakte.
Van Kooten en De Bie: Vijftig jaar Simplisties Verbond is zondag 17 november om 20.20 uur te zien op NPO3. De eerste vijf afleveringen van Toen werd nu starten vanaf vrijdag 29 november om 20.25 uur ook op NPO3.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'