TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica hebben twee ton van de vraagprijs afgedaan maar zelfs met die verlaagde prijs is het pand in Noordwijk nog steeds schreeuwend duur. Waar het eerst voor 2.995.000 euro van de hand mocht, is dat nu het geval voor 2.799.500 euro. En zelfs dan maken de Meilandjes nog steeds winst. Ze kochten het huis vorig jaar voor 2.695.000 euro.
Medelijden met Martien en Erica hoeven we sowieso niet te hebben. Het stel woont inmiddels al lang in een prachtig landhuis op de grens van Noordwijk en Noordwijkerhout waar ze 1,7 miljoen voor betaalden en dat diverse terrassen, een jacuzzi en een binnen- en buiten dierenverblijf heeft. Al die miljoenen sleepten ze natuurlijk binnen dankzij hun realityserie Chateau Meiland.
Voor lezers met interesse in het nog te koop staande huis. Dit is 'm.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned