TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica hebben twee ton van de vraagprijs afgedaan maar zelfs met die verlaagde prijs is het pand in Noordwijk nog steeds schreeuwend duur. Waar het eerst voor 2.995.000 euro van de hand mocht, is dat nu het geval voor 2.799.500 euro. En zelfs dan maken de Meilandjes nog steeds winst. Ze kochten het huis vorig jaar voor 2.695.000 euro.
Medelijden met Martien en Erica hoeven we sowieso niet te hebben. Het stel woont inmiddels al lang in een prachtig landhuis op de grens van Noordwijk en Noordwijkerhout waar ze 1,7 miljoen voor betaalden en dat diverse terrassen, een jacuzzi en een binnen- en buiten dierenverblijf heeft. Al die miljoenen sleepten ze natuurlijk binnen dankzij hun realityserie Chateau Meiland.
Voor lezers met interesse in het nog te koop staande huis. Dit is 'm.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'