TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bloemencorso Bollenstreek is inmiddels geweest, maar voor iedereen die het gemist heeft of er nog een keer van wil genieten is er goed nieuws! Omroep MAX zendt de kleurrijke parade namelijk eind april uit op NPO 1.
Wij vertellen je wanneer je de uitzending precies kunt zien.
Bloemencorso Bollenstreek is het grootste lentefeest van Nederland en trekt jaarlijks meer dan een miljoen bezoekers naar de regio.
Het hoogtepunt van het evenement is de 42 kilometer lange optocht vol bonte praalwagens en versierde voertuigen die door onder meer Noordwijk, Lisse en Haarlem rijdt.
Mascha de Rooij presenteert ook dit jaar de tv-uitzending van Omroep MAX. "Het blijft een geweldig feest vol kleur, muziek en natuurlijk bloemen."
Bloemencorso Bollenstreek is op zaterdag 26 april 2025 (Koningsdag) om 15:40 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf