TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De typetjes Fred en Ria keren ongetwijfeld weer terug
Draadstaal, dat alweer sinds 2007 op tv te zien is, heeft een grote schare fans en daardoor kan AVROTROS natuurlijk ook bijna niet anders dan weer een nieuw seizoen uitzenden.
Het satirische sketchprogramma, waarin de twee heren in de huid kruipen van de 'gewone en onbekende' Nederlander, herbergt een aantal vaste typetjes die zeker weer te zien zullen zijn maar: er zullen dit jaar ook nieuwe gezichten te zien zijn.
We kunnen dus vermoedelijk wederom gaan genieten van onder andere Fred en Ria Onderbuik, Sayid en Joop & Leon maar ons dus ook gaan opmaken voor opvallende nieuwe personages. Dat belooft wat!
Het nieuwe seizoen van Draadstaal zal vanaf zondag 11 mei om 21:10 uur te zien zijn op NPO3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen