TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het bekende bedevaartsoord Lourdes in de Pyreneeën is de bestemming van deze We Zijn er Bijna!. Het was nog even onzeker of alle deelnemers deze etappe zouden halen: Ton en Joke verloren onderweg hun caravan. Met een traktor werd de caravan uit de sloot getrokken.
Eindelijk in Lourdes stapt de hele groep in de toeristentrein van Artouste, op 2000 meter hoogte. Het is Europa's hoogste spoorlijn, ooit aangelegd voor de aanvoer van mensen en materialen voor het bouwen van een stuwdam in de bergen. Een wandeling geeft letterlijk het hoogtepunt van de dag; het uitzicht is geweldig.
Martine van Os neemt de tijd voor het verhaal van de alleenreizende Rob. Vijf jaar geleden overleed zijn vrouw Bep binnen vier weken na de diagnose van uitgezaaide longkanker.
Deze tweede aflevering van We Zijn Er Bijna! is op dinsdag 26 augustus 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee