TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuw televisieduo is geboren met Wendy van Dijk en Leonie ter Braak als hoofdpersonen. De presentatrices slaan de handen ineen voor het nieuwe programma Cupido Ofzo.
In Cupido Ofzo helpen Wendy en Leonie mensen met autisme, een licht verstandelijke beperking of een niet aangeboren hersenaandoening de liefde te vinden. Voor de deelnemers organiseren ze bijzondere dates en ze begeleiden hen daarbij.
“Door de coronacrisis hebben mensen met een beperking het veel zwaarder en dan wordt eenzaamheid een nog groter probleem. Daarom willen wij graag deze kandidaten op weg helpen in het vinden van liefde en vriendschap”, zegt Leonie ter Braak over haar nieuwe tv-klus.
Wendy van Dijk is blij dat de kandidaten een kans geboden wordt. “De bijzondere verhalen die zij ons vertellen over hun zoektocht naar liefde, relaties en vriendschap verdienen het om gezien en gehoord te worden. Dit geeft een ander, positiever en vollediger beeld van onze kandidaten.”
Cupido Ofzo is vanaf maandag 25 oktober om 21.30 uur te zien op SBS6. Het programma bestaat uit zes afleveringen waarin zeven kandidaten gevolgd worden.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek