TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuw televisieduo is geboren met Wendy van Dijk en Leonie ter Braak als hoofdpersonen. De presentatrices slaan de handen ineen voor het nieuwe programma Cupido Ofzo.
In Cupido Ofzo helpen Wendy en Leonie mensen met autisme, een licht verstandelijke beperking of een niet aangeboren hersenaandoening de liefde te vinden. Voor de deelnemers organiseren ze bijzondere dates en ze begeleiden hen daarbij.
“Door de coronacrisis hebben mensen met een beperking het veel zwaarder en dan wordt eenzaamheid een nog groter probleem. Daarom willen wij graag deze kandidaten op weg helpen in het vinden van liefde en vriendschap”, zegt Leonie ter Braak over haar nieuwe tv-klus.
Wendy van Dijk is blij dat de kandidaten een kans geboden wordt. “De bijzondere verhalen die zij ons vertellen over hun zoektocht naar liefde, relaties en vriendschap verdienen het om gezien en gehoord te worden. Dit geeft een ander, positiever en vollediger beeld van onze kandidaten.”
Cupido Ofzo is vanaf maandag 25 oktober om 21.30 uur te zien op SBS6. Het programma bestaat uit zes afleveringen waarin zeven kandidaten gevolgd worden.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie