TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, die conclusie trekt RTL Boulevard na een interview met Wendy over haar werk bij de zender.
Wendy werkt momenteel met Johnny de Mol aan een nieuw seizoen Super kids, maar haar allereerste programma voor SBS gaat naar eigen zeggen ook iets met dans worden en daar is de oud-balletdanseres heel blij mee. Wendy wilde voor de camera van de showrubriek niets officieel bevestigen en ook de persdienst van de zender houdt zich op de vlakte.
In Flirty dancing draait alles om de liefde. De makers koppelen singles aan elkaar voor een eerste date die niet ongemakkelijk aan een tafeltje plaatsvindt, maar op de dansvloer. Afzonderlijk van elkaar hebben ze een dans ingestudeerd die bij de eerste ontmoeting moet worden opgevoerd. Dan blijkt direct of de vonk overspringt of juist niet.
Flirty dancing wordt in het vroege najaar verwacht bij SBS.
André van Duin en Janny van der Heijden komen met nieuw dierenprogramma Beestenboel
08:52De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart