TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, die conclusie trekt RTL Boulevard na een interview met Wendy over haar werk bij de zender.
Wendy werkt momenteel met Johnny de Mol aan een nieuw seizoen Super kids, maar haar allereerste programma voor SBS gaat naar eigen zeggen ook iets met dans worden en daar is de oud-balletdanseres heel blij mee. Wendy wilde voor de camera van de showrubriek niets officieel bevestigen en ook de persdienst van de zender houdt zich op de vlakte.
In Flirty dancing draait alles om de liefde. De makers koppelen singles aan elkaar voor een eerste date die niet ongemakkelijk aan een tafeltje plaatsvindt, maar op de dansvloer. Afzonderlijk van elkaar hebben ze een dans ingestudeerd die bij de eerste ontmoeting moet worden opgevoerd. Dan blijkt direct of de vonk overspringt of juist niet.
Flirty dancing wordt in het vroege najaar verwacht bij SBS.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën