TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk krijgt over niet al te lange tijd een nieuwe show op de vrijdagavond onder haar hoede. Maar om het SBS-programma Wie het laatst lacht tot een succes te maken, heeft ze nog wel wat publiek nodig.
Wie het laatst lacht is een programma waarin bekende en onbekende Nederlanders in de maling worden genomen, vastgelegd met een verborgen camera. Lijkt misschien een beetje op Bananasplit, maar dan bij SBS6.
De kijkers kan maar liefst anderhalf uur genieten van de lachshow op SBS6. Naast de verborgen grappen fluistert Wendy van Dijk ook wat opdrachten bij de hoofdrolspelers in hun oren.
Heb jij zin om een middag of avond keihard te lachen en ben je op 22, 27 en/of 29 februari 2020 beschikbaar om naar Studio Baarn af te reizen? Meld je dan hier aan!
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4