TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk krijgt over niet al te lange tijd een nieuwe show op de vrijdagavond onder haar hoede. Maar om het SBS-programma Wie het laatst lacht tot een succes te maken, heeft ze nog wel wat publiek nodig.
Wie het laatst lacht is een programma waarin bekende en onbekende Nederlanders in de maling worden genomen, vastgelegd met een verborgen camera. Lijkt misschien een beetje op Bananasplit, maar dan bij SBS6.
De kijkers kan maar liefst anderhalf uur genieten van de lachshow op SBS6. Naast de verborgen grappen fluistert Wendy van Dijk ook wat opdrachten bij de hoofdrolspelers in hun oren.
Heb jij zin om een middag of avond keihard te lachen en ben je op 22, 27 en/of 29 februari 2020 beschikbaar om naar Studio Baarn af te reizen? Meld je dan hier aan!
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'