TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk krijgt over niet al te lange tijd een nieuwe show op de vrijdagavond onder haar hoede. Maar om het SBS-programma Wie het laatst lacht tot een succes te maken, heeft ze nog wel wat publiek nodig.
Wie het laatst lacht is een programma waarin bekende en onbekende Nederlanders in de maling worden genomen, vastgelegd met een verborgen camera. Lijkt misschien een beetje op Bananasplit, maar dan bij SBS6.
De kijkers kan maar liefst anderhalf uur genieten van de lachshow op SBS6. Naast de verborgen grappen fluistert Wendy van Dijk ook wat opdrachten bij de hoofdrolspelers in hun oren.
Heb jij zin om een middag of avond keihard te lachen en ben je op 22, 27 en/of 29 februari 2020 beschikbaar om naar Studio Baarn af te reizen? Meld je dan hier aan!
EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, The Enforcer
21:30Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens