TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk krijgt over niet al te lange tijd een nieuwe show op de vrijdagavond onder haar hoede. Maar om het SBS-programma Wie het laatst lacht tot een succes te maken, heeft ze nog wel wat publiek nodig.
Wie het laatst lacht is een programma waarin bekende en onbekende Nederlanders in de maling worden genomen, vastgelegd met een verborgen camera. Lijkt misschien een beetje op Bananasplit, maar dan bij SBS6.
De kijkers kan maar liefst anderhalf uur genieten van de lachshow op SBS6. Naast de verborgen grappen fluistert Wendy van Dijk ook wat opdrachten bij de hoofdrolspelers in hun oren.
Heb jij zin om een middag of avond keihard te lachen en ben je op 22, 27 en/of 29 februari 2020 beschikbaar om naar Studio Baarn af te reizen? Meld je dan hier aan!
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden