TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Speciaal voor ons gaat Patrick Martens op zoek naar de Mol. Na de laatste WIDM-aflevering weet hij nog niet zeker wie het is, maar wel wie het absoluut niet is. "Charlotte verpest elke opdracht, maar is duidelijk geen mol."
In Mollen met Martens licht Patrick dit uitgebreid toe. "Charlotte heeft afgelopen aflevering duidelijk weer eens gemold. Ze heeft het niet zo goed gedaan, maar dat is eigenlijk altijd zo. Charlotte doet helemaal hysterisch bij het zien van de vliegtuigjes, maar gaat tijdens de vliegtuigopdracht toch de lucht in. Niet zo handig als je de opdracht goed uit wil voeren. Ook in het theater doet ze compleet hysterisch. Ze veroorzaakt onrust en chaos, maar het is typisch kandidatengedrag. Ze gedraagt zich als deelnemer."
Charlotte leek ook de laatste opdracht met het rad niet zo goed te snappen. Patrick: "Splinter is haar raadgever en raadt aan niet te kiezen wat ze gedraaid heeft. Ze denkt dat het gaat om geld uit de pot halen, en neemt het. Dan blijkt het -2000 te zijn en zegt ze dat ze dacht dat het -1000 was. Ook wat je wil toch? Maar het is allemaal zo opzichtig. Charlotte is geen mol."
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media