TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En hij/zij geeft nog een aantal wellicht heel bruikbare hints.
"Ik ben vooral dicht bij mezelf gebleven", zegt de Mol van het Wie is de Mol?-jubileumseizoen tegen het AD. "Ik wilde geen rol spelen. Vooraf schatte ik in dat mensen zouden denken: die maken ze nooit de Mol. Die tactiek heeft voortreffelijk gewerkt." Op wie zou dat van toepassing zijn, denk je: Tygo, Nikkie of Jeroen?
Bovendien heeft de Mol het spel goed, maar niet altijd meedogenloos gespeeld. "Vergeet niet dat je ook kunt mollen zonder te liegen en te bedriegen..." Wellicht heeft hij/zij daardoor veel risico's genomen. "Maar dat wilde ik ook. Ik wilde een stuntmol zijn. Dat is gelukt, maar soms moest ik wel hard aan het stuur trekken. Uiteraard zonder dat de kandidaten het in de gaten hadden."
En zat de Mol nou in die helikopter naar Elba? Dat zou namelijk betekenen dat Jeroen de Mol sowieso niet is. Op de vraag 'Was zeker mooi hè, die helikoptervlucht?', luidt het antwoord: "Ja, dat was inderdaad super spectaculair."
Trek uit bovenstaande hints vooral je eigen conclusie. Vanavond is dan eindelijk de ontknoping en krijgen we antwoord op die ene vraag... Wie is de Mol? Is het Nikkie, Jeroen of tóch Tygo? Deel jouw Mol met ons:
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)