TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En hij/zij geeft nog een aantal wellicht heel bruikbare hints.
"Ik ben vooral dicht bij mezelf gebleven", zegt de Mol van het Wie is de Mol?-jubileumseizoen tegen het AD. "Ik wilde geen rol spelen. Vooraf schatte ik in dat mensen zouden denken: die maken ze nooit de Mol. Die tactiek heeft voortreffelijk gewerkt." Op wie zou dat van toepassing zijn, denk je: Tygo, Nikkie of Jeroen?
Bovendien heeft de Mol het spel goed, maar niet altijd meedogenloos gespeeld. "Vergeet niet dat je ook kunt mollen zonder te liegen en te bedriegen..." Wellicht heeft hij/zij daardoor veel risico's genomen. "Maar dat wilde ik ook. Ik wilde een stuntmol zijn. Dat is gelukt, maar soms moest ik wel hard aan het stuur trekken. Uiteraard zonder dat de kandidaten het in de gaten hadden."
En zat de Mol nou in die helikopter naar Elba? Dat zou namelijk betekenen dat Jeroen de Mol sowieso niet is. Op de vraag 'Was zeker mooi hè, die helikoptervlucht?', luidt het antwoord: "Ja, dat was inderdaad super spectaculair."
Trek uit bovenstaande hints vooral je eigen conclusie. Vanavond is dan eindelijk de ontknoping en krijgen we antwoord op die ene vraag... Wie is de Mol? Is het Nikkie, Jeroen of tóch Tygo? Deel jouw Mol met ons:
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers