TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We zijn nog maar twee afleveringen onderweg met het nieuwe seizoen van Wie Is de Mol? maar we kunnen ons naar alle verwachting ook gaan verheugen op een seizoen met onbekende Nederlanders.
Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp op haar Instagram, nadat ze bevestiging heeft gekregen van ingewijden.
AVROTROS heeft het nieuws nog niet bevestigd, maar als er een seizoen van Wie Is de Mol? komt met onbekende Nederlanders, dan zou dat voor het eerst in twintig jaar zijn.
Dit jaar markeert het 25-jarig jubileum van het programma, dus het zou niet zo gek zijn dat kijkers getrakteerd worden op een extra seizoen. Ook in 2020 werd er niet stilletjes aan het 20-jarig jubileum voorbij gegaan en kreeg Wie Is de Mol? een extra seizoen dat in de zomer te zien was.
Volgens Tina Nijkamp zouden de opnames al zijn begonnen en zijn de kandidaten vorige week vertrokken. Daarnaast meldt ze dat we niet Rik van de Westelaken moeten verwachten als presentator, maar oud-deelnemer Hila Noorzai. De mediadeskundige denkt dat het extra seizoen niet lineair op tv te zien zal zijn, maar op NPO Start.
Op dit moment is het huidige seizoen van Wie Is de Mol? iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'