TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We zijn nog maar twee afleveringen onderweg met het nieuwe seizoen van Wie Is de Mol? maar we kunnen ons naar alle verwachting ook gaan verheugen op een seizoen met onbekende Nederlanders.
Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp op haar Instagram, nadat ze bevestiging heeft gekregen van ingewijden.
AVROTROS heeft het nieuws nog niet bevestigd, maar als er een seizoen van Wie Is de Mol? komt met onbekende Nederlanders, dan zou dat voor het eerst in twintig jaar zijn.
Dit jaar markeert het 25-jarig jubileum van het programma, dus het zou niet zo gek zijn dat kijkers getrakteerd worden op een extra seizoen. Ook in 2020 werd er niet stilletjes aan het 20-jarig jubileum voorbij gegaan en kreeg Wie Is de Mol? een extra seizoen dat in de zomer te zien was.
Volgens Tina Nijkamp zouden de opnames al zijn begonnen en zijn de kandidaten vorige week vertrokken. Daarnaast meldt ze dat we niet Rik van de Westelaken moeten verwachten als presentator, maar oud-deelnemer Hila Noorzai. De mediadeskundige denkt dat het extra seizoen niet lineair op tv te zien zal zijn, maar op NPO Start.
Op dit moment is het huidige seizoen van Wie Is de Mol? iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer