TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We zijn nog maar twee afleveringen onderweg met het nieuwe seizoen van Wie Is de Mol? maar we kunnen ons naar alle verwachting ook gaan verheugen op een seizoen met onbekende Nederlanders.
Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp op haar Instagram, nadat ze bevestiging heeft gekregen van ingewijden.
AVROTROS heeft het nieuws nog niet bevestigd, maar als er een seizoen van Wie Is de Mol? komt met onbekende Nederlanders, dan zou dat voor het eerst in twintig jaar zijn.
Dit jaar markeert het 25-jarig jubileum van het programma, dus het zou niet zo gek zijn dat kijkers getrakteerd worden op een extra seizoen. Ook in 2020 werd er niet stilletjes aan het 20-jarig jubileum voorbij gegaan en kreeg Wie Is de Mol? een extra seizoen dat in de zomer te zien was.
Volgens Tina Nijkamp zouden de opnames al zijn begonnen en zijn de kandidaten vorige week vertrokken. Daarnaast meldt ze dat we niet Rik van de Westelaken moeten verwachten als presentator, maar oud-deelnemer Hila Noorzai. De mediadeskundige denkt dat het extra seizoen niet lineair op tv te zien zal zijn, maar op NPO Start.
Op dit moment is het huidige seizoen van Wie Is de Mol? iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien