TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Mol is lekker bezig in dit seizoen van Wie is de Mol?; de meningen zijn sterk verdeeld over wie het zou kunnen zijn. En wat de hint op de geldbriefjes precies is, is ook nog steeds een raadsel.
Presentator Rik van de Westelaken vertelde na de allereerste opdracht dat op een paar biljetten aanwijzingen naar de Mol staan. Dat lieten de kandidaten zich geen twee keer zeggen: toenmalig penningmeester Hila Noorzai, die als vijfde afviel, en haar maatje Kim-Lian van der Meij inspecteerden de flappen tot drie uur ’s nachts. Zonder resultaat. Waarschijnlijk komt het verlossende antwoord over drie weken, tijdens de finale. Noorzai nam het penningmeesterschap heel serieus. “Ik sliep met de pot onder m'n kussen en had mijn tas altijd bij me. Je wordt echt gewoon gek”, vertelt ze aan Nu.nl.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)