TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Mol is lekker bezig in dit seizoen van Wie is de Mol?; de meningen zijn sterk verdeeld over wie het zou kunnen zijn. En wat de hint op de geldbriefjes precies is, is ook nog steeds een raadsel.
Presentator Rik van de Westelaken vertelde na de allereerste opdracht dat op een paar biljetten aanwijzingen naar de Mol staan. Dat lieten de kandidaten zich geen twee keer zeggen: toenmalig penningmeester Hila Noorzai, die als vijfde afviel, en haar maatje Kim-Lian van der Meij inspecteerden de flappen tot drie uur ’s nachts. Zonder resultaat. Waarschijnlijk komt het verlossende antwoord over drie weken, tijdens de finale. Noorzai nam het penningmeesterschap heel serieus. “Ik sliep met de pot onder m'n kussen en had mijn tas altijd bij me. Je wordt echt gewoon gek”, vertelt ze aan Nu.nl.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer