TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Winston Gerschtanowitz was jarenlang met Albert Verlinde een vast gezicht in RTL Boulevard, maar nu de presentator zijn geld elders verdient heeft hij niet zo’n hoge pet meer op van het entertainmentprogramma.
Vooral het ontbreken van een duidelijke uitgesproken mening vindt Gerschtanowitz storend. “Albert had natuurlijk altijd een uitgesproken mening. In die zin hebben ze de lat ook een stuk lager gelegd de afgelopen jaren, dat is wel duidelijk”, zegt de presentator in Playboy.
Toch is niet alles slecht wat de klok slaat bij RTL Boulevard, erkent Winston. “Ik denk wel dat hij (Erland Galjaard, red.) er goed aan heeft gedaan om het programma van opzet te veranderen. Het sluit nu meer aan op de jongere doelgroep. Ik vind alleen wel dat er nu te veel mensen in de studio zitten”, geeft hij toch nog een kleine sneer naar zijn voormalig werkgever.
Toch is Winston nog een van de vaste kijkers van RTL Boulevard, zo geeft hij aan. “Ik vind het nog steeds een leuk programma om naar te kijken.” Dat zal de komende tijd overigens wat moeilijker worden, want Winston is vanaf 20 januari om 18.30 uur te zien op SBS6 met de spelshow 50/50. Hij gaat dus de concurrentie aan met zijn voormalige programma.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia