TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar dat ging niet van harte.
Wolter Kroes was bij Op1 uitgenodigd om de kijker alvast warm te maken voor het EK Voetbal. "Viva Hollandia zingt iedereen. Dan zijn we ook in één keer 17 miljoen mensen die achter elkaar staan en dan zijn we met z’n allen één", zei hij. "Het is hetzelfde als 15 miljoen mensen. Het is een soort volkslied geworden en dat ik dat dan mag doen, daar ben ik heel blij om.” Om het oranjegevoel aan te wakkeren, mocht hij dan ook aan het eind van de uitzending de grote hit zingen.
Al vrij snel werd duidelijk dat Jort Kelder totaal niet van dit soort muziek houdt, want toen Wolter wat dichterbij kwam begon Jort zich ineens ongemakkelijk te gedragen. Vlak voor het refrein riep Wolter zelfs: "Ik wil dit meemaken! Ik wil Jort horen zingen!"
Maar daar was Jort niet van gediend. Hij probeerde er nog onderuit te komen en mompelde: "Ja, ja, je kan me wat. Opflikkeren! Nee, dag!" Maar de arme man kon geen kant meer op. Wolter begon aan het refrein en niet veel later besloot Jort tóch mee te doen. Al kwam er niet veel meer uit dan "Vivaaaa... ja daaaag".
Hieronder kun je het fragment terugkijken:
Het EK begint en dat vieren we bij #Op1. @wolterkroes1 zingt zijn klassieke Viva Hollandia en als klap op de vuurpijl sluit onze enige echte alpEKa de uitzending af met een voorspelling van de uitslag van Nederland-Oekraïne. Wie gaat er winnen? #Op1 pic.twitter.com/PpPcNnR3oc — Op1 (@op1npo) June 10, 2021
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'