TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik zit altijd op dat veilige NPO 3 waar je minder in de spotlights staat en nu telt het echt. Dat is heel vreemd voor mij", zegt Wortelboer tegenover het ANP. Samen met Frank Evenblij presenteert ze de spelshow Tik M Aan. Deelnemers moeten in de show de de beste kettingreactie bouwen. Er zijn in totaal dertien teams die vanuit het niets die complexe kettingreacties bouwen met alledaagse voorwerpen.
Toen Wortelboer voor het eerst bekeek waar iedereen mee bezig was, toen schrok ze even. "Toen we de eerste keer gingen draaien dacht ik 'waar de fuck' zijn we eigenlijk mee bezig. De studio lijkt op een soort rommelmarkt. Het is een grote troep en daardoorheen ontstaan die machines dan. Als je niet weet waar je moet kijken, zie je het ook niet."
Er is een jury aanwezig die de kettingreacties beoordeelt. Het eerste vaste jurylid is Joseph Herscher, wereldwijd de bekendste kettingreactiebouwer. Anna Gimbrère, theoretisch natuurkundige en wetenschapsjournalist, is ook in elke aflevering te zien. Het derde jurylid is elke week iemand anders.
Tik M Aan is vanaf 10 april elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1
Partnerbijdrage
Wanneer verschijnt het derde seizoen van De Moeite Waard?! op televisie?
07:36Kijkers smullen van ontknoping Hunted VIPS
06:47Vanavond op TV: Jekels jacht naar het eeuwige leven, Daar gaan ze weer, Basic Instinct
21:26Dit is de nieuwe lover van MAFS-Linda
19:39Nieuwe gezichten voor De Juice: Net5 strikt Wiesje Hillen en Iris Enthoven