TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkcijferexpert Tina Nijkamp ontdekte de verplaatsing. Waar het door Jamie Trenité gepresenteerde programma eerst om 21:30 uur, na Miljoenennacht, geprogrammeerd stond, kun je vanaf komende zondag pas vanaf 23:55 uur kijken. Op het oude tijdstip van You Never Walk Alone worden nu herhalingen van Het Roer Om uitgezonden.
In You Never Walk Alone nemen drie teams het tegen elkaar op terwijl ze enorme afstanden afleggen. Het team dat het snelste loopt, wint. You Never Walk Alone was vanaf het begin af aan al problematisch omdat geen enkele SBS-presentator het programma wilde presenteren. In haar column in het AD was Angela de Jong ook al niet erg positief over het programma. En datzelfde gold ook voor de kijkers. In totaal trok het programma 360.000 kijkers.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4