TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Bevestigd: Gooische Vrouwen krijgt een negende seizoen
09:03De TV van gisteren: Kijkers dolenthousiast over het hoge niveau in musical special Make Up Your Mind
11:55Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag