TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen