TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel