TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes