TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties