TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Özcan Akyol weet wie zijn eerste gast is in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. En daarvoor reist hij af naar Naturalis in Leiden.
Özcan Akyol gaat namelijk in de eerste aflevering van het dertiende seizoen in gesprek met Freek Vonk. De deelname van de bioloog aan het interviewprogramma werd door Omroep MAX bekendgemaakt. De overige zeven BN’ers komen in een later stadium naar buiten.
De opnames van de aflevering van Sterren op het doek zijn al achter de rug, vertelt Freek. “Ik ben nog nooit eerder geportretteerd, maar aan 'Eus' heb ik me met alle vertrouwen en plezier bloot gegeven. Het was een geweldige ervaring! Het door mij gekozen schilderij heeft inmiddels een mooi plekje thuis gekregen.”
Het nieuwe seizoen van Sterren op het doek is vanaf 13 maart om 20.35 uur te zien op NPO2.
Holland Zingt Hazes is dit jaar te zien op NPO Start
11:28De Slimste Mens-fans, opgelet: waarom de nieuwste aflevering vanavond al te zien is
10:55Dave Roelvink en Marijn Kuipers vertellen alles over huwelijksaanzoek en 'beuker van een ring'
10:01Kandidaat Wie is de Mol? moest vroegtijdig terugvliegen door 'ondraaglijke pijn'
10:00So You Think You Can Dance-jurylid Dan Karaty: 'Kandidaten moeten me iets laten voelen'