TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX heeft de gasten voor het nieuwe seizoen van Sterren op het doek bekendgemaakt. Onder hen Frits Spits en Philip Freriks.
In Sterren op het doek, dat te zien is op NPO 2, worden de gasten door drie kunstenaars geportretteerd terwijl Özcan Akyol ze interviewt. Na de gesprekken mag de gast een van de doeken mee naar huis nemen en worden de andere twee kunstwerken geveild voor het goede doel.
Naast Frits Spits en Philip Freriks maken ook Frank Boeijen, Ruth Jacott, Dieuwertje Blok, Hadewych Minis (foto) en Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib hun opwachting in het programma. Eerder was al bekend dat bioloog Freek Vonk te zien is in Sterren op het doek.
De eerste aflevering van het dertiende seizoen van Sterren op het doek is zaterdagavond 13 maart om 20.35 uur te zien bij Omroep MAX op NPO2.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'