TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX heeft de gasten voor het nieuwe seizoen van Sterren op het doek bekendgemaakt. Onder hen Frits Spits en Philip Freriks.
In Sterren op het doek, dat te zien is op NPO 2, worden de gasten door drie kunstenaars geportretteerd terwijl Özcan Akyol ze interviewt. Na de gesprekken mag de gast een van de doeken mee naar huis nemen en worden de andere twee kunstwerken geveild voor het goede doel.
Naast Frits Spits en Philip Freriks maken ook Frank Boeijen, Ruth Jacott, Dieuwertje Blok, Hadewych Minis (foto) en Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib hun opwachting in het programma. Eerder was al bekend dat bioloog Freek Vonk te zien is in Sterren op het doek.
De eerste aflevering van het dertiende seizoen van Sterren op het doek is zaterdagavond 13 maart om 20.35 uur te zien bij Omroep MAX op NPO2.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse