TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX heeft de gasten voor het nieuwe seizoen van Sterren op het doek bekendgemaakt. Onder hen Frits Spits en Philip Freriks.
In Sterren op het doek, dat te zien is op NPO 2, worden de gasten door drie kunstenaars geportretteerd terwijl Özcan Akyol ze interviewt. Na de gesprekken mag de gast een van de doeken mee naar huis nemen en worden de andere twee kunstwerken geveild voor het goede doel.
Naast Frits Spits en Philip Freriks maken ook Frank Boeijen, Ruth Jacott, Dieuwertje Blok, Hadewych Minis (foto) en Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib hun opwachting in het programma. Eerder was al bekend dat bioloog Freek Vonk te zien is in Sterren op het doek.
De eerste aflevering van het dertiende seizoen van Sterren op het doek is zaterdagavond 13 maart om 20.35 uur te zien bij Omroep MAX op NPO2.
De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd