TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX heeft de gasten voor het nieuwe seizoen van Sterren op het doek bekendgemaakt. Onder hen Frits Spits en Philip Freriks.
In Sterren op het doek, dat te zien is op NPO 2, worden de gasten door drie kunstenaars geportretteerd terwijl Özcan Akyol ze interviewt. Na de gesprekken mag de gast een van de doeken mee naar huis nemen en worden de andere twee kunstwerken geveild voor het goede doel.
Naast Frits Spits en Philip Freriks maken ook Frank Boeijen, Ruth Jacott, Dieuwertje Blok, Hadewych Minis (foto) en Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib hun opwachting in het programma. Eerder was al bekend dat bioloog Freek Vonk te zien is in Sterren op het doek.
De eerste aflevering van het dertiende seizoen van Sterren op het doek is zaterdagavond 13 maart om 20.35 uur te zien bij Omroep MAX op NPO2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6